Obsługa call-center

Wymagania

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w ramach call/contact center,
  • Biegła obsługa komputera (MS Office),
  • Otwartość, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność i elastyczność.

Zakres obowiązków

  • Odbieranie telefonów oraz łączenie do odpowiednich komórek szpitala, odpowiadanie na zapytania dotyczące usług oraz zapewnienie koniecznej pomocy telefonicznej (obsługa ruchu telefonicznego),
  • Planowanie terminów wizyt, badań diagnostycznych, prowadzenie i stałe aktualizowanie kalendarza rejestracji oraz informowanie o zmianach w harmonogramach przyjęć lekarzy i odwołanych terminach,
  • Współpraca z personelem medycznym, a także z innymi działami firmy w celu stałego podnoszenia poziomu jakości świadczonych usług.

Oferujemy

  • Wsparcie dalszego rozwoju zawodowego;
  • Pracę pełną wyzwań w sektorze służby zdrowia w międzynarodowym środowisku;
  • Stabilne zatrudnienie.