Pielęgniarka epidemiologiczna

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Posiadanie lub odbywanie aktualnie specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego, a w wypadku jej nieposiadania – otwartość do jej podjęcia w najbliższym czasie;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki epidemiologicznej;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (znajomość narzędzi MS Office);

Zakres obowiązków

  • Praca w zespole ds. profilaktyki zakażeń;
  • Opracowywanie, aktualizowanie i wdrażanie procedur mających na celu poprawę jakości i bezpieczeństwa epidemiologicznego;
  • Prowadzenie kontroli wewnętrznych oraz przedstawianie wyników i wniosków z kontroli Dyrekcji Szpitala i Komitetowi ds. Zakażeń Szpitalnych;
  • Nadzór i monitoring stanu sanitarno-epidemiologicznego, a także przestrzegania przez personel zasad aseptyki i obowiązujących standardów, procedur;
  • Stosowanie w praktyce aktów prawnych regulujących postępowanie ograniczające zakażenia szpitalne i choroby zakaźne;
  • Organizowanie i prowadzenie systematycznej edukacji personelu medycznego w zakresie zakażeń szpitalnych oraz prowadzenie szkoleń wstępnych nowo przyjmowanych pracowników;
  • Systematyczne prowadzenie dokumentacji, gromadzenie danych i sporządzanie raportów statystycznych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej;
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy;
  • Pracę w nowoczesnej placówce medycznej;
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów oraz samodzielność w podejmowanych działaniach;
  • Stabilne zatrudnienie.