Księgowy/a

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe, kierunkowe z finansów lub rachunkowości;
  • Min. 3-letnie doświadczenie w dziale księgowości;
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych oraz IFRS;
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Sprawność w arkuszu kalkulacyjnym;
  • Umiejętność tworzenia pism i wniosków;
  • Znajomość zagadnień konsolidacyjnych byłaby dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego byłaby dodatkowym atutem;
  • Znajomość branży medycznej byłaby dodatkowym atutem.

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów oraz odpowiedzialność za jakość księgowania;
  • Kontrola kompletności i rzetelności dokumentów księgowych;
  • Kontrola jakości danych eksportowanych do systemu FK (kadrowe, magazynowe);
  • Istotne wsparcie w tworzeniu sprawozdania finansowego na bazie IFRS;
  • Istotne wsparcie przy zasilaniu danymi pakietu konsolidacyjnego;
  • Wsparcie w konsolidacji wyników jednostkowych;
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca;
  • Uzgadnianie rozrachunków;
  • Kontakt z instytucjami państwowymi (ZUS, US etc.);
  • Zapewnienie terminowego tworzenia deklaracji;
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu w codziennej pracy.

Oferujemy

  • Pracę w młodym zespole ukierunkowanym na efektywność i dobrą organizację pracy;
  • Zdobycie nowych doświadczeń biznesowych;
  • Stały rozwój kompetencji i umiejętności zawodowych;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności;
  • Pracę pełną wyzwań w sektorze służby zdrowia w międzynarodowym środowisku;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Elastyczne podejście do formy i warunków zatrudnienia (do uzgodnienia).