Główny księgowy

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem księgowym (nadzór merytoryczny i organizacyjny);
  • Odpowiedzialność za jakość danych księgowych;
  • Kontrola kompletności i rzetelności dokumentów księgowych;
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych oraz optymalizacja podatkowa Spółki;
  • Kluczowy udział w tworzeniu sprawozdania finansowego na bazie MSR;
  • Zasilanie danymi pakietu konsolidacyjnego;
  • Merytoryczna konsolidacja wyników jednostkowych;
  • Kluczowa rola w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca;
  • Nadzór nad danymi eksportowanymi do systemu FK (kadrowe, magazynowe);
  • Kluczowy udział w czynnościach związanych z inwentaryzacją;
  • Wsparcie Dyrektora Finansowego w zakresie w przygotowaniu rachunku przepływów pieniężnych;
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu i organizacja codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe z finansów lub rachunkowości;
  • Min. 6-letnie doświadczenie w dziale księgowości w tym min. 3 lata na samodzielnym stanowisku;
  • Znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości, adekwatnych przepisów podatkowych oraz
  • Międzynarodowych Standardów Rachunkowości;
  • Wiodąca rola w przygotowywaniu konsolidacji sprawozdań i wyników spółek w grupie;
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Sprawność w pracy z arkuszami kalkulacyjnymi;
  • Znajomość języka angielskiego byłaby dodatkowym atutem;
  • Znajomość branży medycznej byłaby dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w młodym zespole ukierunkowanym na efektywność i dobrą organizację pracy;
  • Zdobycie nowych doświadczeń biznesowych;
  • Stały rozwój kompetencji i umiejętności zawodowych;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności;
  • Pracę pełną wyzwań w sektorze służby zdrowia w międzynarodowym środowisku;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Elastyczne podejście do formy i warunków zatrudnienia (do uzgodnienia).