Kontroler ds. gospodarki materiałowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (logistyka, finanse, ekonomia, matematyka lub pokrewne);
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość procesów i procedur gospodarki magazynowej;
  • Znajomość obiegu dokumentów magazynowych;
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Sprawność i biegłość w arkuszu kalkulacyjnym;
  • Umiejętność pracy z dużą liczbą danych;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność jasnego formułowania wniosków;
  • Wysoki poziom poufności;
  • Biznesowe podejście do kosztów materiałowych;
  • Znajomość języka angielskiego byłaby dodatkowym atutem;
  • Znajomość branży medycznej byłaby dodatkowym atutem.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zakupów materiałów oraz optymalizacja kosztowa;
  • Analiza zużyć materiałowych w różnych przekrojach i na różnych poziomach szczegółowości;
  • Kontrola magazynów depozytowych;
  • Kontrola poprawności dekretacji ruchów magazynowych;
  • Analizowanie trendów;
  • Rozwój narzędzi kontrolingu materiałowego;
  • Wdrażanie działań korygujących;
  • Bliska współpraca z magazynem oraz apteką;
  • Bliska współpraca z działem finansowym;
  • Nadzorowanie procesu inwentaryzacji;
  • Wsparcie Zarządu i Dyrekcji w decyzjach zarządczych;
  • Wdrażanie i rekomendowanie nowych procesów poprawiających efektywność gospodarowania materiałami.

Oferujemy

  • Wsparcie dalszego rozwoju zawodowego;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności;
  • Pracę pełną wyzwań w sektorze służby zdrowia w międzynarodowym środowisku;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Elastyczne podejście do formy i warunków zatrudnienia (do uzgodnienia).