Trasa biegu 28 stycznia o godz. 10:15

Mapka biegu Policz się z cukrzycą

Już w najbliższą niedzielę 28 stycznia 2024 r. odbędzie się 1. Żywiecki Bieg „Policz się z cukrzycą” w ramach ogólnopolskiego charytatywnego biegu organizowanego przez ❤️ Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ❤️. Impreza rozpocznie się o godz. 10:15 i ma potrwać do godz. 11:30. W związku z powyższym użytkownicy dróg mogą napotkać niewielkie utrudnienia w ruchu na trasie biegu. Start i meta będą zlokalizowane na parkingu Szpitala Żywiec, a większość trasy przebiega ścieżką pieszo-dydaktyczną.

🏃‍♀️🏃‍♂️ Trasa: ul. Pola Lisickich, ul. Isep, ul. Wiklinowa, ul. Grojec do kładki pieszej nad rzeką Koszarawa, ścieżka pieszo-dydaktyczna do ul. Isep, ul. Isep, ul. Pola Lisickich.

Przewidywane są następujące godziny wystąpienia utrudnień:

👉 ul. Pola Lisickich na odcinku od ronda przy szpitalu do ul. Isep: 10:15-10:20 oraz 10:40-11:30.

👉 ul. Isep i ul. Wiklinowa: 10:20-10:30

Informujemy, że bieg przeprowadzony zostanie przy ograniczonym ruchu drogowym (co oznacza, że czasowo będzie zablokowany tylko pas ruchu w kierunku, w którym odbywa się bieg) i będzie zabezpieczony przez policjantów, strażników miejskich i wolontariuszy. Apelujemy do wszystkich kierowców o stosowanie się do znaków drogowych i poleceń policjantów kierujących ruchem, a także zachowanie szczególnej ostrożności w czasie przejazdu po trasie biegu.

Czytaj także

Skip to content