Medicover obejmuje usługi rehabilitacji

Medicover

Zapraszamy wszystkie osoby posiadające abonament na rehabilitację do skorzystania z naszych usług, które sfinansowane zostaną w ramach pakietu Medicover. Prywatne Ubezpieczenie Zdrowotne daje możliwość alternatywnego leczenia w stosunku do Narodowego Funduszu Zdrowia.

Ubezpieczenie Medicover obejmuje usługi oferowane przez Rehabilitację Żywiec, w zależności od posiadanego pakietu.

Medicover od 26 lat w Polsce zapewnia swoim pacjentom pełną opieką medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, rehabilitację, badania diagnostyczne, diagnostykę obrazową, stomatologię i kompleksową opiekę szpitalną.

Dedykowany numer pod, którym można się zarejestrować to 33 44 01 762 od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00–16:00.