3. urodziny Szpitala Żywiec

Podsumowanie pikniku z okazji 3. urodzin Szpitala Żywiec: świętowanie i wyróżnienia

W miniony weekend Szpital Żywiec obchodził swoje trzecie urodziny i z okazji tego święta odbył się wyjątkowy piknik rodzinny. Mimo kapryśnej deszczowej pogody na uroczystości pojawiło się około 400 osób – pracowników szpitala wraz z rodzinami. Wydarzenie pełne emocji i wzruszeń przyniosło wiele radości i dodatkowe powody do dumy dla społeczności Szpitala Żywiec.

Jednym z głównych momentów pikniku było wręczenie nowo ustanowionych statuetek „Przyjaciel Szpitala Żywiec”. Te wyjątkowe wyróżnienia trafiły w ręce wybitnych indywidualności i instytucji, które wspierają szpital i jego działalność. W tegorocznej edycji te zaszczytne wyróżnienia zdobyli: Starosta Żywiecki Andrzej Kalata, Poseł Kazimierz Matuszny oraz Zespół Szkół Zawodowych w Węgierskiej Górce.

Piknik dostarczył wielu atrakcji dla wszystkich uczestników, a zwłaszcza dla najmłodszych. Dzieci miały okazję wziąć udział w konkursach z nagrodami, poznać tajniki malowania buziek, ozdabiania kolorowymi warkoczykami, a także korzystać z wielu innych atrakcji. Nie zabrakło także pysznego jedzenia, przygotowanego przez Bistro Szpitala Żywiec.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim pracownikom administracji, działu technicznego oraz Bistro, którzy z ogromnym zaangażowaniem pracowali nad przygotowaniem i przebiegiem pikniku. Bez Waszej pracy i poświęcenia to wydarzenie nie byłoby tak udane.

Dziękujemy także sponsorom imprezy, którzy wsparli nasze wysiłki: GrECo, Asseco, Wolas, Famed, Alpha Diagnostics, Roche, Biomaxima, Nestle, Anmar, Grifols, Hipp, Philips, Balton, BBraun, Mercator, Zarys, Janica warzywa, Piekarnia u Antka, Piekarnia Rynek, Beskidplus, McDonalds Żywiec, BeskidMedia, AGFoods, Coca-Cola, Makro, WORD, GOPR, Medifarm, Aesculap Chifa oraz TZMO.