Rozpoczyna działalność nowa Poradnia Kardiologiczna NFZ

Stetoskop i serce na niebieskim tle

Z ogromną radością chcielibyśmy ogłosić, że po wielu miesiącach intensywnych rozmów z Narodowym Funduszem Zdrowia nasz szpital otwiera Poradnię Kardiologiczną dostępną dla pacjentów ubezpieczonych w ramach NFZ! ❤️🩺To dla nas ogromne osiągnięcie i wynik ciężkiej pracy naszego zespołu medycznego i administracyjnego. Dzięki temu w naszym 150-tysięcznym powiecie będą działać już dwie takie poradnie.

Nasz zespół kardiologów, posiadających bogate doświadczenie oraz dysponujących nowoczesnym sprzętem, jest gotowy, aby przyjąć pacjentów i zapewnić im kompleksową opiekę. Poradnia Kardiologiczna NFZ w naszym szpitalu oferuje szeroki zakres usług, w tym badania diagnostyczne, monitorowanie stanu serca, terapię farmakologiczną oraz porady specjalistyczne. Oto niektóre z chorób, które są leczone w naszej poradni:

  • Choroba niedokrwienna serca,
  • Nadciśnienie tętnicze,
  • Niewydolność serca,
  • Choroby zastawkowe,
  • Zaburzenia rytmu serca.

W poradni będą przyjmować dr n. med. Monika Durak i lek. Dawid Kudliński. Pani Doktor Durak pracuje także na naszym Oddziale Kardiologicznym i wykonuje szereg zabiegów diagnostycznych i terapeutycznych, m.in. koronarografię czy angioplastykę naczyń wieńcowych.

Rejestracja do poradni:

📞 33 44 01 400 (poniedziałek-piątek godz. 7:00-19:00)

Przypominamy, że aby móc zarejestrować się do poradni kardiologicznej NFZ, należy posiadać skierowanie wystawione przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Czytaj także

Skip to content