Szpital Żywiec otrzymał status szpitala węzłowego

Jesteśmy aktualnie jedyną jednostką na terenie powiatu żywieckiego uprawnioną do szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 pracowników sektora ochrony zdrowia.

Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie do 18 grudnia 2020 r. do godz. 12:00  14 stycznia 2021 r. (termin został przedłużony) wykazu pracowników przewidzianych do szczepienia w postaci tabelarycznej, edytowalnej, zawierającego koniecznie:  imię i nazwisko, numer PESEL, numer telefonu oraz informację o statusie pracownika (medyczny/niemedyczny), zgodnie z załączonym wzorem wraz z wypełnionymi zgodami na przetwarzanie danych na poniższy adres e-mail koordynatora szczepień:

Katarzyna Lubas

klubas@szpitalzywiec.pl

Ponadto prosimy każdy podmiot o wyznaczenie osoby koordynującej w celu ułatwienia kontaktu z nami oraz podanie numeru telefonu kontaktowego.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Organizacyjno-Prawnym Szpitala Żywiec.

tel. 33 44 01 410

tel. 33 44 01 412