Szpital węzłowy – przedłużenie terminu zgłoszeń do 14 stycznia

Zgodnie z decyzją NFZ przedłużony został termin zgłoszeń  priorytetowej grupy „zero” do szczepień przeciw COVID-19. Do 14 stycznia 2021 r. do godziny 12:00 (zgłoszenia przesłane po tej godzinie nie będą przyjmowane) szpitale węzłowe zbierają dane personelu medycznego i niemedycznego, który zostanie zaszczepiony w specjalnie przygotowanych placówkach. Za zebranie listy chętnych pracowników odpowiada pracodawca. Do grupy „zero” zalicza się także personel niemedyczny pracujący w wymienionych podmiotach, czyli administracyjny i pomocniczy – bez względu na formę zatrudnienia (również wolontariusze i stażyści).

Jesteśmy aktualnie jedyną jednostką na terenie powiatu żywieckiego uprawnioną do szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 pracowników sektora ochrony zdrowia.

Jak zgłosić pracowników do szczepienia

Obecnie dane można przekazać w wygodny i szybki sposób za pośrednictwem formularza online:

Można też nadal przesyłać zgłoszenia bezpośrednio do naszego szpitala, podając dane:  imię i nazwisko, numer PESEL, numer telefonu oraz informację o statusie pracownika (medyczny/niemedyczny), zgodnie z załączonym wzorem wraz z wypełnionymi zgodami na przetwarzanie danych na poniższy adres e-mail koordynatora szczepień:

Katarzyna Lubas

klubas@szpitalzywiec.pl

Zachęcamy do kontaktu drogą elektroniczną, gdyż mamy bardzo dużo zgłoszeń.

Ponadto prosimy każdy podmiot o wyznaczenie osoby koordynującej, w celu ułatwienia kontaktu z nami oraz podanie numeru telefonu kontaktowego. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Organizacyjno-Prawnym Szpitala Żywiec tel. 33 44 01 410

Dokumenty do pobrania:

Zgłoszenie do szczepień na SARS-CoV-2