Szczepienia przeciw COVID-19 – rejestracja

Sczepienie przeciwko COVID-19

Szanowni Państwo, w związku z tak licznym odzewem dotyczącym szczepień przeciwko COVID-19 poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje, które pomogą zarówno Państwu, jak i nam sprawnie je przeprowadzić.

Jak zarejestrować się na szczepienie?

  1. Przez infolinię 989
  2. Przez stronę https://pacjent.gov.pl/
  3. Bezpośrednio w wybranym punkcie szczepień:

Szpital Żywiec – szczepieniecovid@szpitalzywiec.pl, tel. 33 44 01 400

Centrum Medyczne Gilowice – tel. 33 865 30 05

POZ Koszarawa – tel. 33 863 94 06

Mając świadomość, że linie telefoniczne są przeciążone, zachęcamy do rejestrowania się na szczepienie przez adres mailowy szczepieniecovid@szpitalzywiec.pl. W mailu należy podać imię, nazwisko, PESEL i numer telefonu kontaktowego.

Po zarejestrowaniu się (telefonicznym, mailowym lub przez stronę) prosimy o oczekiwanie na kontakt ze strony punktu szczepień. Dodatkowo na dzień przed wyznaczona datą szczepienia Szpital skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia daty i godziny wizyty.

Kto aktualnie może się zarejestrować (stan na dzień 18 marca)?

  1. Osoby 67+ (do rocznika 1954) oraz osoby przewlekle chore*. Dowiedz się więcej na: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/osoby-przewlekle-chore

*Uwaga! – za przewlekłe chorych uważa się Pacjentów onkologicznych, dializowanych, po przeszczepach i mechanicznie wentylowanych.

  1. Od 22 marca rusza rejestracja dla osób 60+ (rocznik 1951)
  2. Osoby z pozostałych grup wiekowych mogą zgłaszać chęć zaszczepienia się przez stronę: https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/

Zachęcamy do śledzenia aktualności na oficjalnej stronie szczepień w Polsce

Dowiedz się więcej na temat szczepień przeciw Covid-19

Czytaj także

Skip to content