Specjalizacja z ginekologii i położnictwa

Sala porodowa Szpitala Żywiec

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować o możliwości odbywania specjalizacji w naszym Szpitalu na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Odkąd powstał nowy szpital w Żywcu kładziemy szczególny nacisk na rozwój kadry medycznej, a ze względu na ciągłe ulepszanie oddziału zapraszamy do współpracy młodych lekarzy, którzy chcą się u nas szkolić pod okiem specjalistów.

Dzięki nowej infrastrukturze oraz dostępowi do nowoczesnej aparatury zapewniamy szkolenie w pełnym zakresie, m.in. zabiegów ginekologicznych jednego dnia, zabiegów endoskopowych (laparoskopia, histeroskopia), chirurgii ginekologicznej – laparotomia z całkowitym usunięciem narządu rodnego, operacje plastyczne sromu i krocza, operacje w zakresie leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, prowadzenie porodu, cięcia cesarskie. Oferujemy także szkolenie z zakresu ginekologicznego leczenia ambulatoryjnego oraz prowadzenia ciąży.

Lekarze mogą realizować szkolenie specjalizacyjne zarówno w trybie rezydenckim jak i pozarezydenckim na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej obejmujące pracę w trybie dziennym i dyżurowym. Stawiamy na rzeczywiste szkolenie młodej kadry lekarskiej w życzliwej atmosferze pod okiem naszych specjalistów.

Czytaj także

Skip to content