Seminarium PPP w ochronie zdrowia

Seminarium PPP - plakat z informacjami

Już za miesiąc w naszym szpitalu odbędzie się seminarium pt. „Jak skutecznie wdrożyć projekt partnerstwa publiczno-prywatnego w sektorze ochrony zdrowia”, organizowane przez Grupę InterHealth Canada Limited we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Żywcu. Podczas tego wydarzenia uczestnicy poznają studium przypadku wdrożenia zintegrowanego projektu PPP na przykładzie Szpitala Żywiec oraz dowiedzą się, jakie są korzyści i wyzwania związane z takim podejściem. Spotkają się z ekspertami i praktykami odpowiedzialnymi za realizację tego projektu, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat najlepszych rozwiązań.

Seminarium skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli sektora publicznego (przedstawicieli jednostek samorządów terytorialnych czy zarządów samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej) oraz wszystkich zainteresowanych tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: Seminarium PPP