Specjalista ds. infrastruktury

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, w branży ogólnobudowlanej lub technicznej;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Obsługa komputera w zakresie pakietu biurowego Ms Office;
  • Obsługa programów CAD i kosztorysowania będzie mile widziana;
  • Znajomość obowiązujących na stanowisku przepisów ogólnych, w szczególności zarządzania nieruchomościami, prawa budowlanego, instrukcji, zarządzeń, itp.;
  • Mile widziane uprawnienia budowlane;
  • Organizowanie swojego stanowiska pracy sposób zabezpieczający prawidłowe i terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Najważniejsze zadania na stanowisku

  • Prowadzenie dokumentacji Działu Infrastruktury;
  • Nadzór i przygotowanie pism, umów, zleceń przeglądów, napraw i konserwacji obiektów budowlanych, instalacji, urządzeń i sprzętu technicznego;
  • Prowadzenie książek obiektów budowlanych;
  • Udział w opracowywaniu planów remontów związanych z eksploatacją obiektów szpitala;
  • Sprawdzanie kompletności oraz poprawności ofert;
  • Uczestnictwo w odbiorach.

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej placówce medycznej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
kategorie: niemedyczna