Rezydent na oddziale ginekologiczno-położniczym

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować o możliwości odbywania specjalizacji w naszym Szpitalu na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Odkąd powstał nowy szpital w Żywcu kładziemy szczególny nacisk na rozwój kadry medycznej, a ze względu na ciągłe ulepszanie oddziału zapraszamy do współpracy młodych lekarzy, którzy chcą się u nas szkolić pod okiem specjalistów.

Dzięki nowej infrastrukturze oraz dostępowi do nowoczesnej aparatury zapewniamy szkolenie w pełnym zakresie, m.in. zabiegów ginekologicznych jednego dnia, zabiegów endoskopowych (laparoskopia, histeroskopia), chirurgii ginekologicznej – laparotomia z całkowitym usunięciem narządu rodnego, operacje plastyczne sromu i krocza, operacje w zakresie leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, prowadzenie porodu, cięcia cesarskie. Oferujemy także szkolenie z zakresu ginekologicznego leczenia ambulatoryjnego oraz prowadzenia ciąży.

Lekarze mogą realizować szkolenie specjalizacyjne zarówno w trybie rezydenckim jak i pozarezydenckim na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej obejmujące pracę w trybie dziennym i dyżurowym. Stawiamy na rzeczywiste szkolenie młodej kadry lekarskiej w życzliwej atmosferze pod okiem naszych specjalistów.

Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe lekarskie,
  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu.

Twój zakres obowiązków

• Praca na oddziale ginekologiczno-położniczym,
  • Prowadzenie leczenia pacjentów.

Oferujemy

• Możliwość realizowania szkolenia specjalizacyjnego zarówno w trybie rezydenckim jak i pozarezydenckim,
  • Pracę w nowym obiekcie z nowoczesnym wyposażeniem,
  • Dowolną formę zatrudnienia,
  • Pracę pod okiem specjalistów zarówno z zakresu ginekologii jak i położnictwa.
kategorie: medyczna

Aplikuj na to stanowisko