Rejestratorka medyczna

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie kompleksowej i rzetelnej informacji na temat zasad funkcjonowania placówki oraz świadczonych przez nią usług medycznych;
  • Rejestracja wizyt pacjentów (bezpośrednio w placówce, telefonicznie lub mailowo) oraz nadzór nad kolejnością przyjmowania pacjentów i obiegiem dokumentacji medycznej w firmie;
  • Planowanie terminów wizyt, prowadzenie i stałe aktualizowanie kalendarza rejestracji oraz informowanie o zmianach w harmonogramach przyjęć lekarzy i odwołanych terminach.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Doświadczenie w rejestracji w placówce medycznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej placówce;
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę;
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym.