Pielęgniarka koordynująca/oddziałowa Zakład Opiekuńczo-Leczniczy

Nasze wymagania

  • Zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 roku w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz. U. Nr 151, poz. 896);
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki;
  • Umiejętność nadzorowania pracy zespołu;
  • Zdolności komunikacyjne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w podmiotach leczniczych.

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, kierowanie i kontrola podległego personelu pielęgniarskiego;
  • Postępowanie zgodnie z procedurami wewnątrzszpitalnymi w zakresie opieki nad pacjentami;
  • Praca w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym;
  • Systematyczne prowadzenie dokumentacji.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dowolną formę zatrudnienia.