Magister farmacji – apteka szpitalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie zaopatrzenia Szpitala w produkty lecznicze i wyroby medyczne, w tym składanie zamówień i weryfikacja dostaw,
  • Realizacja zaopatrzenia komórek organizacyjnych szpitala w produkty lecznicze, wyroby medyczne i środki do dezynfekcji,
  • Sporządzanie i wytwarzanie produktów leczniczych: sporządzanie leków recepturowych i aptecznych, sporządzanie leków do żywienia pozajelitowego,
  • Udzielanie informacji i porad dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych wytwarzanych w Aptece oraz wydawanych na Oddziały Szpitala, zgodnie z najnowszymi doniesieniami naukowymi,
  • Monitorowanie komunikatów  bezpieczeństwa GIF oraz WIF, zgłaszanie działań niepożądanych produktów leczniczych,
  • Współudział w badaniach nad lekiem oraz w badaniach klinicznych prowadzonych w szpitalu,
  • Współudział w sprawowaniu nadzoru nad gospodarką produktami leczniczymi na oddziałach i w innych jednostkach Szpitala Żywiec,
  • Udział w racjonalizacji farmakoterapii, analiza aspektów farmakoekonomicznych prowadzonej w Szpitalu Żywiec działalności leczniczej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (posiadanie dyplomu potwierdzającego tytuł magistra farmacji),
  • Mile widziane doświadczenie w Aptece Szpitalnej oraz znajomość obsługi programu AMMS,
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy i terminowość w wywiązywaniu się z powierzonych zadań,
  • Sumienność, pracowitość i dokładność.

Oferujemy

  • Pracę w nowej placówce z nowoczesną infrastrukturą,
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole farmaceutów,
  • Szkolenie wstępne oraz szkolenia okresowe z zakresu prowadzonej działalności, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel apteki szpitalnej,
  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w podnoszeniu standardów opieki zdrowotnej w polskim systemie ochrony zdrowia.