Kierownik działu aparatury medycznej

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą działu aparatury medycznej (BIOMED)
  • Nadzór nad sprzętem i urządzeniami medycznymi używanymi w Szpitalu (serwisy, przeglądy, dokumentacja)
  • Dobór optymalnych form serwisowania
  • Ścisła współpraca z końcowym użytkownikiem aparatury medycznej
  • Analiza biznesowej zasadności zakupu sprzętu
  • Optymalizacja formy finansowania sprzętu
  • Weryfikacja poprawnej eksploatacji sprzętu
  • Kontrola bieżących potrzeb sprzętowych
  • Planowanie przyszłych potrzeb sprzętowych
  • Ścisła współpraca z pionami zakupów oraz finansów
  • Tworzenie rekomendacji dla Dyrekcji i Zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, analityczne lub logistyczne
  • Znajomość procesów zakupowych i usługowych
  • Znajomość zasad finansowania sprzętów/urządzeń
  • Analityczne myślenie
  • Umiejętność formułowania jasnych i spójnych wniosków
  • Racjonalność
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w placówce medycznej – mile widziane
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z aparaturą medyczną – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej placówce medycznej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość realizacji projektów medycznych we współpracy z firmą InterHealth Canada