Lekarz Krzysztof Jarco

Specjalista ortopedii i traumatologii

Gdzie pracuje

O lekarzu

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończył specjalizację dwustopniową z chirurgii urazowej, ortopedii i traumatologii. Całe życie zawodowe zajmuje się ortopedią  traumatologią narządu ruchu, szczególnie traumatologią i artroskopią stawów. Poza krótkim okresem pracy w szpitalu w Kołobrzegu (’89-91 w czasie służby wojskowej) i sześcioma latami pracy w prywatnym szpitalu CMR w Bielsku-Białej, pozostały czas związany z Żywcem. W tutejszym szpitalu pracuje od 1994 r., a od 2010 r. jest ordynatorem oddziału.

W czasie wolnym uprawia strzelectwo sportowe, a w zimie jeździ na nartach. Dużo czyta, szczególnie literaturę współczesną. Jego największą pasją, tuż po ortopedii, jest majsterkowanie.

Opinie

Lekarz z powołania całkowicie oddany swojej pracy, pomimo natłoku obowiązków zawsze był w stanie poświęcić czas dla pacjentów, trafiłem na oddział po wypadku z uszkodzeniem wielowięzadłowym kolana, u Pana doktora od razu zauważalne było zaangażowanie i myślenie o dobru pacjenta. […]

znanylekarz.pl

Pan Krzysztof Jarco to najlepszy lekarz jakiego w swoim życiu spotkałam. Jego umiejętności są na światowym poziomie, a podejścia do chorych, często starych ludzi powinien się od NIEGO uczyć cały personel medyczny. Jestem dumna, że mamy w naszym tak małym Żywcu takiego Wielkiego lekarza.

znanylekarz.pl

Fenomenalny fachowiec. Widzi pacjenta i potrafi mu pomóc. Doradzi i podniesie na duchu. Pamięta pacjenta nawet po roku. Pamięta jego chorobę, w której sali leżał i kto był jego lekarzem prowadzącym. Bardzo konkretny. Szóstka z plusem.

rankinglekarzy.pl