Nowa Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego

Dr Bożena Hryniewicz - Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Żywiec

Miło nam poinformować, że nową Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego została Pani dr Bożena Hryniewicz, która ma wieloletnie doświadczenie w położnictwie oraz w ginekologii operacyjnej zdobyte podczas pracy w Beskidzkim Centrum Onkologii – Szpitalu Miejskim w Bielsku-Białej. Systematycznie doszkala się m.in. w dziedzinie ultrasonografii ginekologicznej i położniczej. Zastępcą Ordynatora została dr n. med. Agnieszka Zemanek-Wojnowska. Nowa kadra medyczna to także nowe pomysły na rozwój oddziału.

Jednocześnie bardzo dziękujemy Panu Doktorowi Aleksandrowi Matusznemu za wsparcie podczas przenoszenia szpitala w 2020 r., kierowanie Oddziałem i zaangażowanie w pracę na oddziale – w czasie udało się zwiększyć liczbę wykonywanych zabiegów i przywitać na świecie ponad 1000 dzieci. Cieszymy się, że Pan doktor będzie kontynuował współpracę z nami min. w pracy dyżurowej.