Nowa lekarka w Poradni Ginekologiczno-Położniczej

Grafika na Dzień Kobiet

Szanowne Panie. Cieszymy się, że w dniu Waszego Święta możemy przekazać bardzo dobrą informację 🙂 Od 21 marca 2023 r. w Poradni Ginekologiczno-Położniczej NFZ będzie przyjmowała nowa ginekolog – lek. Weronika Szczotka, która także pracuje już na naszym Oddziale Ginekologiczno-Położniczym.

Na ten moment kalendarz Pani Doktor jest pusty, więc zapraszamy do zapisów na bliskie terminy.

Godziny przyjęć: wtorki 14:30-18:30

Rejestracja: 📞 33 44 01 400

Poradnia ginekologiczno-położnicza zajmuje się leczeniem i diagnostyką chorób kobiecych. Głównym celem poradni jest zapewnienie kobietom kompleksowej opieki medycznej na każdym etapie życia – od pierwszej wizyty u ginekologa, przez ciążę, poród, po okres menopauzy.

Poradnia ginekologiczna oferuje szereg badań diagnostycznych, które pozwalają na wczesne wykrycie chorób i zapobieganie ich rozwojowi. Wśród nich znajdują się badania cytologiczne, badania hormonalne czy badania USG. Dzięki temu kobiety mają możliwość wczesnego wykrycia chorób nowotworowych, stanów zapalnych, infekcji czy zaburzeń hormonalnych.

Poradnia ginekologiczno-położnicza zajmuje się również leczeniem chorób kobiecych, takich jak mięśniaki macicy, torbiele jajników, endometrioza, choroby zapalne narządów płciowych, infekcje dróg moczowych czy zaburzenia miesiączkowania. Leczenie może obejmować farmakoterapię, zabiegi chirurgiczne lub terapię hormonalną. W przypadku konieczności wykonania zabiegu chirurgicznego, Pacjentka może być skierowana na Oddział Ginekologiczno-Położniczy.

Jednym z najważniejszych zadań poradni ginekologiczno-położniczej jest opieka nad kobietami w ciąży. W poradni przeprowadzane jest poradnictwo w zakresie zdrowego stylu życia w czasie ciąży, planowania rodziny, a także przygotowanie do porodu. Oferuje również opiekę połogową, która polega na monitorowaniu stanu zdrowia kobiety i dziecka po porodzie oraz udzielaniu porad w zakresie pielęgnacji noworodka.

Czytaj także

Skip to content