Portal wiedzy o nowym szpitalu w Żywcu

Nowy szpital w Żywcu to jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w naszym powiecie. Prace budowlane powoli dobiegają końca – generalny wykonawca, żywiecka firma Wodpol obecnie prowadzi prace wykończeniowe. Jednocześnie trwa urządzanie sal chorych. Kolejnym etapem będzie wyposażenie szpitala w sprzęt medyczny oraz meble, aranżacja kuchni i organizacja atrium – głównego holu w budynku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób zainteresowanych tym niezwykle ważnym projektem, InterHealth Canada, jego główny zarządca, uruchomił portal internetowy, na którym będziemy informować o wszystkich nowościach. Znajdziecie tu podstawowe informacje dotyczące inwestycji, galerię zdjęć, opisy kolejnych etapów budowy, ogłoszenia o pracy, a także nasz najnowszy biuletyn.

Jeżeli są jakieś tematy dotyczące nowego szpitala, które interesują Was – mieszkańców powiatu żywieckiego, pracowników szpitala, turystów, osób zainteresowanych opieką zdrowotną w Polsce – piszcie do nas, a my odpowiemy na Wasze pytania w miarę możliwości.