Specjalista ds. IT

Kategoria: niemedyczna

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe IT, techniczne lub w dziedzinie ochrony zdrowia;
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów oraz administracji systemów (preferowana ochrona zdrowia);
  • Znajomość programów/systemów funkcjonujących w ochronie zdrowia (preferowany AMMS) będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie we wsparciu informatycznym użytkowników (szkolenia, pomoc użytkownikom w bieżących problemach);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Gotowość i otwartość na zmiany.

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia Dyrektorowi ds. IM&T we wdrażaniu/modyfikacji/aktualizacji systemów IM&T;
  • Wdrażanie rozwiązań poprawiających funkcjonalność oraz optymalizację pracy korzystania z oprogramowania oraz innych rozwiązań informatycznych;
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych, identyfikowanie problemów w zakresie IT oraz przeprowadzanie szkoleń zmierzających do ich minimalizacji;
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz narzędzi ocen;
  • Administracja systemów IT w tym w szczególności w HIS;
  • Analiza potrzeb szpitala w zakresie utrzymywanej infrastruktury IT;
  • Diagnozowanie ewentualnych problemów i awarii oraz ich rozwiązywanie;
  • Udział/prowadzenie wewnętrznych projektów IT.

Oferujemy

  • Wsparcie dalszego rozwoju zawodowego;
  • Pracę pełną wyzwań w sektorze służby zdrowia w międzynarodowym środowisku;
  • Wsparcie przyjaznego i życzliwego zespołu oraz miłą atmosferę pracy.