Kucharz

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku Kucharza,
  • Posiadanie aktualnych badań dla celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu różnorodnych dań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy zespole,
  • Pomysłowość, innowacyjność i kreatywność,
  • Praktyczna znajomość  procedur HACCP.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności związanych z produkcją/przygotowaniem posiłków, w tym między innymi: odbiór surowców z magazynu, przygotowywanie półproduktów, sporządzanie potraw,
  • Dbałość o najwyższą jakość, smak i estetykę sporządzanych posiłków,
  • Utrzymanie w czystości naczyń, sprzętu i pomieszczeń związanych z produkcją i dystrybucją posiłków,
  • Dążenie do najwyższego poziomu jakości usług i zadowolenia pacjentów, klientów,
  • Racjonalne gospodarowanie towarem,
  • Dbałość o czystość i porządek.

Oferujemy

  • Wsparcie dalszego rozwoju zawodowego,
  • Pracę pełną wyzwań w sektorze służby zdrowia w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne zatrudnienie