Kierownik SOR

Kategoria: medyczna
Typ: umowa cywilnoprawna umowa o pracę

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – specjalizacja z medycyny ratunkowej,
  • Doświadczenie przynajmniej 5-letnie w pracy na SOR,
  • Prawo wykonywania zawodu,
  • Umiejętność sprawnego zarządzania oddziałem oraz personelem.

Zakres obowiązków

  • Kierowanie personelem SOR-u,
  • Tworzenie harmonogramu pracy lekarzy,
  • Współpraca przy tworzeniu procedur i wytycznych dla pracy oddziału,
  • Współpraca z innymi oddziałami w celu zapewnienia sprawnej i dobrej opieki nad pacjentem,
  • Monitorowanie kwestii regulacyjnych związanych ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym i zapewnienie bieżącej zgodności z przepisami,
  • Wprowadzanie zmian odpowiadających potrzebom pacjentów, oddziału, szpitala i społeczności,
  • Udział w pracach komitetów działających w szpitalu, w celu poprawy jakości leczenia.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i doświadczenia,
  • Pracę w Nowym Szpitalu z nową organizacją pracy zbudowaną na międzynarodowym doświadczeniu,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w tym szkolenia, także w międzynarodowym środowisku.