Kierowca magazynier

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku;
  • Posiadanie aktualnych badań dla celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy zespole;
  • Punktualność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność obsługi klienta;
  • Umiejętność pracy na kasie fiskalnej;
  • Odpowiedzialność;
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Znajomość obsługi programów logistycznych;
  • Sprawność oraz siła fizyczna;
  • Zdolności logistyczne;
  • Dokładność.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności związanych ze sprzedażą bezpośrednią;
  • Przyjmowanie towaru i układanie na półkach;
  • Obsługa kasy fiskalnej;
  • Dążenia do najwyższego poziomu jakości usług i zadowolenia pacjentów, klientów;
  • Racjonalne gospodarowanie towarem;
  • Dbałości o czystość i porządek;
  • Przewóz drobnych dostaw służbowym autem (dla posiadaczy kat. B).

Oferujemy

  • Wsparcie dalszego rozwoju zawodowego;
  • Pracę pełną wyzwań w sektorze służby zdrowia w międzynarodowym środowisku;
  • Stabilne zatrudnienie.