Asystent/Asystentka – Biuro Zarządu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość programów MS OFFICE,
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Doskonała komunikacja interpersonalna i asertywność,
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań, samodzielność, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy.

Zakres obowiązków

  • Czynności związane z obsługą biura administracji,
  • Kontrola oraz rejestracja obiegu dokumentów,
  • Przygotowywanie i opracowywanie dokumentów, prezentacji i materiałów na spotkania biznesowe zewnętrzne i wewnętrzne,
  • Zbieranie danych, ich analiza, raportowanie, tworzenie pism,
  • Obsługa korespondencji mailowej i rozmów telefonicznych, korzystanie z urządzeń biurowych sekretariatu,
  • Organizacja wyjazdów służbowych, w tym rezerwowanie i koordynowanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych,
  • Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji,
  • Współpraca z wszystkimi działami wewnętrznymi,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do doświadczenia,
  • Pracę w Nowym Szpitalu w międzynarodowym otoczeniu,
  • Możliwości rozwoju zawodowego.