InterHealth Canada na targach pracy na ATH

W dniu 20 listopada zespół InterHealth Canada wziął udział w Targach Pracy zorganizowanych przez bielską Akademię Techniczno-Humanistyczą. Byliśmy jedną z 45 firm, które zaprezentowały swoje oferty dla studentów uczelni. Na naszym stoisku można było porozmawiać z pracownikami biura inwestycyjnego nowego szpitala w Żywcu, odebrać najnowszy biuletyn, a także spróbować swoich sił w medycznym quizie, do którego pytania zaczerpnęliśmy z egzaminu końcowego dla kanadyjskich pielęgniarek.

Oczywiście najliczniej nasze stoisko odwiedzali studenci Wydziału Nauk o Zdrowiu, czyli przyszli ratownicy medyczni oraz pielęgniarki. Nie zabrakło też osób z innych wydziałów, jak np. studentów informatyki. Jesteśmy przekonani, że wiele z nich już niedługo znajdzie pracę w naszym nowym szpitalu. Poniżej relacja fotograficzna.