Co nowego na budowie – wrzesień

Budowa Nowego Szpitala weszła w ostatnią fazę wykończeniową projektu. Z istotnych prac warto zaznaczyć rozruchy instalacji, została ukończona budowa lądowiska oraz fasady oraz trwają ostatnie prace zewnętrzne. Budynek szpitala składa się z 3 kondygnacji, 5 klatek schodowych i 5 wind, które własnie zostały uruchomione. Plan szpitala ułożony jest po kwadracie i znajduje się w jednym budynku, więc czas komunikacji z najdalszych punktów wynosi zaledwie kilka minut.  Inżynierowie pracujący przy realizacji projektu zgodnie twierdzą, że pod względem komunikacyjnym szpital jest zaprojektowany genialnie. Poza tym warto zaznaczyć, że mamy nasłoneczniony hol oraz świetliki w całym szpitalu co sprawia że wszędzie dochodzi naturalne światło.