Co nowego na budowie – październik

Weszliśmy chyba w najprzyjemniejszy etap budowy. Praktycznie każdego dnia kolejne pomieszczenia szpitala nabierają swoich ostatecznych kształtów. Część sal chorych na drugim piętrze czeka już tylko na wprowadzenie sprzętu.

Wykończone zostały łazienki, które mają przyjemne pastelowe kafelki, bezbrodzikowe prysznice, które są łatwiejsze w korzystaniu oraz eleganckie umywalki z Corianu. Elementy wyposażenia, takie jak szafki, zagłówki i drzwi zostały wykończone drewnopodobną okleiną, dzięki czemu sale sprawiają wrażenie bardziej przytulnych.

Kształtów nabiera także główna klatka schodowa, która jest bardzo widna, dzięki zastosowaniu szklanych balustrad oraz dostępowi światła słonecznego.

Na ukończeniu są prace nad fasadą budynku – usunięte zostały już rusztowania, dzięki czemu można już podziwiać ostateczny wygląd szpitala z zewnątrz. Główny wykonawca, żywiecka firma Wodpol, prowadzi  także intensywne prace ziemne i porządkuje teren.

Zapraszamy do galerii z najświeższymi zdjęciami.