BIO-medyczny sprzęt do Nowego Szpitala

Bardzo nam zależało, aby Nowy Szpital w Żywcu mógł zagwarantować najlepsze usługi zdrowotne dla swoich Pacjentów. Obok najważniejszych elementów, jakimi są kadra medyczna oraz infrastruktura, należy wspomnieć o nowym sprzęcie zamawianym do naszego Szpitala. Dobór urządzeń medycznych gwarantuje, że poziom świadczonych usług znacznie wzrośnie, o czym świadczą światowi producenci i wybrane modele urządzeń, które mają najwyższe parametry.

Instalowanie i wyposażanie szpitala w sprzęt medyczny rozpocznie się wraz z odbiorem budynku Nowego Szpitala. Właściwie każdy oddział będzie mógł pochwalić się nowoczesnym sprzętem, w tym wysoko wyspecjalizowany oddział noworodkowy.  Pełne spektrum usług ortopedycznych i rehabilitacyjnych, a także usługi ambulatoryjne i ratunkowe – to wszystko z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Przykładem są szyny CPM, które pozwalają na wykonywanie ćwiczeń biernych we wczesnej fazie rehabilitacji, nawet już od 2 dnia po zabiegu, lub zaawansowany sprzęt do intensywnej terapii noworodka.

Opierając się o wprowadzenie cyfrowego systemu prowadzenia szpitala, InterhealthCanada zadbała również o środowisko naturalne. Polityka, w której większość dokumentów papierowych jest wypierana przez dokumenty w formie elektronicznej, jak i poprzez zintegrowanie sprzętu medycznego z systemem szpitalnym, wspieramy działania dążące do lepszej wydajności, a także redukujemy wpływ na środowisko.