Aukcja dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Firma InterHealth Canada postanowiła włączyć się w aukcje dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji na Allegro.

Nowy Szpital w Żywcu w tym roku przyjmie pacjentów. Ale zanim to nastąpi, możesz mieć niepowtarzalną szansę zobaczenia z bliska, jak wygląda największa inwestycja w powiecie żywieckim. Będzie to także unikatowa okazja zwiedzenia najgłębszych zakamarków szpitala, takich jak sale operacyjne, centralna sterylizatornia, czy kuchnia szpitalna, które po otwarciu będą dostępne tylko dla personelu.

Na koniec zwiedzania nowy Szef szpitalnej kuchni prosto z Londynu przygotuje „nieszpitalną” kolację dla dwóch osób przy akompaniamencie miłej muzyki ze szpitalnych głośników.

Na zwycięzcę licytacji czeka:

• Zwiedzanie Szpitala w Żywcu dla dwóch osób (termin do ustalenia w okresie marzec-kwiecień)
  • Kolacja dla dwojga przygotowana przez szpitalnego Szefa kuchni

LINK DO LICYTACJI